MISCELLANEOUS / Toys / Doll 10706259
nr 1070 6259
DOLL
med vagn + kläder, sent 1800-tal, dockans hand är skadad, vagnen med skador.
med vagn + kläder, sent 1800-tal
Condition: dockans hand är skadad, vagnen med skador
600
SEK 350
Monday November 21 2016
at 19:02:56
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr